Дадаць канал

Первая победа Орши в Солигорске за 6 матчей | Шахтер – Локомотив – 0:3 | 07.10.2024 | Экстралига

• 7 гадзін таму
  • 74 прагляды
  • 👍 4
  • 💬 0
У відэа прадстаўлена асвятленне матча паміж камандамі Шахцёр і Лакаматыў, які завяршыўся з лікам 0:3 на карысць Лакаматыва. У першым перыядзе на 12-й хвіліне вызначыўся Дадонаў, які закінуў шайбу пасля перадачы Кунцэвіча і Рагача. У другім перыядзе каманды не змаглі змяніць лік. У трэцім перыядзе Мельнікаў павялічыў перавагу Лакаматыва да дзвюх шайб, а затым Кунцэвіч, асіставаны Былінай і Рагачом, устанавіў канчатковы вынік. Відэа ўключае хайлайты і ключавыя моманты матча, а таксама акцэнтуе ўвагу на выступах гульцоў.
⚠️ Увага! Кароткі зьмест згенэраваны штучным інтэлектам, таму магчымыя лягічныя і моўныя памылкі. Вы можаце прагледзець замест гэтага арыгінальнае апісаньне відэа
Катэгорыя: Спорт