Обзор матча Беларусь U-15 — Азербайджан U-15

• 16 гадзін таму
  • 1 233 прагляды
  • 👍 25
  • 💬 0
У гэтым відэа прадстаўлены агляд матчу паміж юнацкімі зборнымі Беларусі і Азербайджана да 15 гадоў, які завяршыўся з лікам 2:1 на карысць Беларусі. Гульня праходзіла падчас турніру развіцця UEFA сярод юнакоў. У першым тайме беларуская каманда змагла адкрыць лік, а ў другім тайме дадала яшчэ адзін гол. Азербайджанцы адказалі толькі адным забітым мячом, што не дазволіла ім зраўняць лік. Агляд уключае ключавыя моманты гульні, а таксама аналіз дзеянняў абедзвюх каманд. Відэа прызначана для аматараў футбола і тых, хто сочыць за развіццём юнацкага спорту ў Еўропе.
⚠️ Увага! Кароткі зьмест згенэраваны штучным інтэлектам, таму магчымыя лягічныя і моўныя памылкі. Вы можаце прагледзець замест гэтага арыгінальнае апісаньне відэа
Катэгорыя: Спорт