Дадаць канал

Гол Чубукова засчитали с третьего раза | Лида – Авиатор – 3:2 ОТ | 25.09.2024 | Экстралига | Обзор

• 25.09.2024
  • 685 праглядаў
  • 👍 6
  • 💬 0
У матчы Экстралігі паміж камандамі Ліда і Авіятар, які завяршыўся з лікам 3:2 у авертайме, асноўны час прайшоў з вынікамі 1:2, 1:0 і 0:0. У першым перыядзе галы забілі Пажыган для Авіятара і Пархомчык для Ліды, які рэалізаваў кідок у большасці. У другім перыядзе Кухараў павялічыў перавагу Авіятара, забіўшы другі гол. У трэцім перыядзе Ліда змагла зраўняць лік дзякуючы шайбе Чубукова. У авертайме пераможны гол забіў Варона, забяспечыўшы Лідзе перамогу ў гэтым напружаным матчы.
⚠️ Увага! Кароткі зьмест згенэраваны штучным інтэлектам, таму магчымыя лягічныя і моўныя памылкі. Вы можаце прагледзець замест гэтага арыгінальнае апісаньне відэа
Катэгорыя: Спорт