Дадаць канал

Гродно — новые Короли камбэков? | Неман – Гомель – 4:3 | 21.09.2024 | Экстралига | Обзор

• 21.09.2024
  • 940 праглядаў
  • 👍 11
  • 💬 1
У матчы Экстралігі паміж камандамі "Нёман" і "Гомель" адбылася напружаная барацьба, якая завяршылася перамогай "Нёмана" з лікам 4:3. Гульня праходзіла ў тры перыяды, у якіх былі зафіксаваны наступныя галы: першы перыяд завяршыўся з лікам 2:3 на карысць "Гомеля", затым "Нёман" змог зраўняць лік у другім перыядзе, а ў трэцім перыядзе забіў вырашальны гол. У першым перыядзе вызначыліся Малашкевіч, Дзярыба, Феафанаў і Паддубны. У другім перыядзе галы забілі Сергушкін і Пінеўскі, а ў заключным перыядзе пераможны гол забіў Бастрыкін. Матч прадэманстраваў высокі ўзровень гульні і напружанне да самага канца.
⚠️ Увага! Кароткі зьмест згенэраваны штучным інтэлектам, таму магчымыя лягічныя і моўныя памылкі. Вы можаце прагледзець замест гэтага арыгінальнае апісаньне відэа
Катэгорыя: Спорт