Обзор матча Нафтан-Новополоцк — Динамо-Брест

• 15.09.2024
  • 17 908 праглядаў
  • 👍 214
  • 💬 23
У матчы 21-га тура Беларусбанка - Вышэйшай лігі сустрэліся каманды Нафтан-Наваполацк і Дынама-Брэст. Гульня завяршылася з лікам 3:6 на карысць Дынама-Брэст. У першым тайме на 5-й хвіліне адкрыў лік Жытнеў, пасля чаго Корцаў на 23-й хвіліне зраўняў вынік. Жытнеў зноў вывеў Нафтан наперад на 24-й хвіліне, але ў другім тайме каманда Дынама-Брэст праявіла актыўнасць і забіла шэсць галоў. Гардзяйчук і Свірэпа ўнеслі значны ўклад у перамогу, забіўшы па два галы. Нафтан змог адказаць толькі адным голам ад Сучкова на 67-й хвіліне. Выніковы лік матча 3:6 адлюстроўвае дамінаванне Дынама-Брэст у гульні.
⚠️ Увага! Кароткі зьмест згенэраваны штучным інтэлектам, таму магчымыя лягічныя і моўныя памылкі. Вы можаце прагледзець замест гэтага арыгінальнае апісаньне відэа
Катэгорыя: Спорт