Дадаць канал

Фееричное возвращение Косова | Брест – Шахтер – 4:2 | 14.09.2024 | Betera-Экстралига | Обзор

• 15.09.2024
  • 941 прагляд
  • 👍 14
  • 💬 0
У матчы паміж камандамі "Брэст" і "Шахцёр" у рамках Betera-Экстралігі, які завяршыўся з лікам 4:2, была зафіксавана напружаная гульня. Першы перыяд скончыўся ўнічыю 1:1: гол «Шахцёра» забіў Рыгоркевіч, а мяч у адказ ад «Брэста» на рахунку Косава. У другім перыядзе "Брэст" выйшаў наперад дзякуючы галу Ханаса, а затым Шэлег павялічыў перавагу да 3:1. У трэцім перыядзе «Шахцёр» змог скараціць адставанне да 3:2 дзякуючы галу М. Яруты, аднак «Брэст» зноў адказаў, забіўшы чацвёрты гол праз М. Гімбатава. Такім чынам, "Брэст" атрымаў перамогу ў гэтым матчы.
⚠️ Увага! Кароткі зьмест згенэраваны штучным інтэлектам, таму магчымыя лягічныя і моўныя памылкі. Вы можаце прагледзець замест гэтага арыгінальнае апісаньне відэа
Катэгорыя: Спорт