• 14.09.2024
  • 4 117 праглядаў
  • 👍 51
  • 💬 8
У матчы 24-га тура Першай лігі Беларусі каманда "Ніва Даўбізна" атрымала перамогу над "Белшынай" з вынікам 5:3. Сустрэча прайшла на стадыёне "Ніва", дзе гулец Федарцоў адкрыў лік на 8-й хвіліне, а затым забіў яшчэ два галы на 12-й і 18-й хвілінах, давёўшы лік да 3:0. На 24-й хвіліне Дыбін павялічыў перавагу да 4:0. "Белшына" адказала голам Самотай на 29-й хвіліне, а ў другім тайме Сень скараціў адставанне да 4:2 на 47-й хвіліне. Федарцоў зноў вызначыўся на 52-й хвіліне, зрабіўшы лік 5:2. Патароча завяршыў матч голам на 57-й хвіліне, устанавіўшы канчатковы вынік 5:3.
⚠️ Увага! Кароткі зьмест згенэраваны штучным інтэлектам, таму магчымыя лягічныя і моўныя памылкі. Вы можаце прагледзець замест гэтага арыгінальнае апісаньне відэа
Катэгорыя: Спорт