Дадаць канал

9 шайб в Жлобине! | Металлург – Брест – 4:5 | 07.09.2024 | Матч открытия сезона | Betera-Экстралига

• 07.09.2024
  • 1 048 праглядаў
  • 👍 19
  • 💬 0
У матчы паміж камандамі Металург і Брэст, які завяршыўся з лікам 4:5, Брэст атрымаў перамогу. У першым перыядзе Брэст закінуў тры шайбы: першую на 7:32 закінуў Верамеенка, затым Татарэнка павялічыў перавагу на 7:55, а трэцюю шайбу закінуў А. Гімбатаў. У другім перыядзе Брэст дадаў яшчэ дзве шайбы, закінуўшы на 0:4 Качан, пасля чаго Металург змог адказаць трыма шайбамі: спачатку Сакалоўскі, затым Хаванаў і Стэфановіч скарацілі адставанне да 3:5. У заключным перыядзе Металург закінуў яшчэ адну шайбу, але выніковы лік застаўся 4:5 на карысць Брэста.
⚠️ Увага! Кароткі зьмест згенэраваны штучным інтэлектам, таму магчымыя лягічныя і моўныя памылкі. Вы можаце прагледзець замест гэтага арыгінальнае апісаньне відэа
Катэгорыя: Спорт