• 31.08.2024
  • 2 471 прагляд
  • 👍 27
  • 💬 3
У матчы 22 тура Першай лігі адбылася сустрэча паміж камандамі Тарпеда-БЕЛАЗ-2 і Белшына, у якой перамогу атрымала Белшына з лікам 6:3. У першым тайме госці адкрылі лік з пенальці, рэалізаванага Бальбухам на 27-й хвіліне. Затым Гаўрылаў і Салановіч павялічылі перавагу да 3:0. На 45-й хвіліне Ягораў змог скараціць адставанне, забіўшы гол у дабаўлены час першага тайма. У другім тайме Кабачэўскі зноў павялічыў разрыў да 4:1, але Жалезны адказаў двума галамі, зрабіўшы лік 3:4. Аднак Сень і Давыдаў забілі яшчэ два мячы ў вароты Тарпеда-БЕЛАЗ-2, усталяваўшы канчатковы лік 6:3 на карысць Белшыны.
⚠️ Увага! Кароткі зьмест згенэраваны штучным інтэлектам, таму магчымыя лягічныя і моўныя памылкі. Вы можаце прагледзець замест гэтага арыгінальнае апісаньне відэа
Катэгорыя: Спорт