Дадаць канал

Ядроец забросил победную за минуту до конца! | Гомель – Витебск – 1:2 | 07.08.2024 | Кубок Салея

• 07.08.2024
  • 2 242 прагляды
  • 👍 32
  • 💬 7
У відэа прадстаўлены highlights матчы паміж камандамі Гомель і Віцебск, які завяршыўся з лікам 1:2. У першай палове гульні каманды не змаглі забіць, завяршыўшы першы перыяд з лікам 0:0. У другім перыядзе Гомель адкрыў лік дзякуючы шайбе Феафанава, які асіставаў Госцеў і Сергушкін. Аднак у трэцім перыядзе Віцебск змог адказаць: спачатку Ляўко зраўняў лік, а потым Ядраец закінуў вырашальную шайбу, забяспечыўшы перамогу сваёй камандзе. Відэа таксама ўключае ў сябе інфармацыю аб беларускім чэмпіянаце па хакеі, уключаючы топы шайб і сэйваў.
⚠️ Увага! Кароткі зьмест згенэраваны штучным інтэлектам, таму магчымыя лягічныя і моўныя памылкі. Вы можаце прагледзець замест гэтага арыгінальнае апісаньне відэа
Катэгорыя: Спорт