Дадаць канал

Первая победа Гродно в Кубке Салея! | Брест – Неман – 1:3 | 06.08.2024 | Кубок Салея | Обзор матча

• 06.08.2024
  • 734 прагляды
  • 👍 14
  • 💬 0
У матчы Кубка Салея паміж камандамі Брэст і Нёман, які завяршыўся з лікам 1:3, першая шайба была закінутая гульцом Нёмана Бастрыкіным у першым перыядзе. У другім перыядзе Брэсту ўдалося зраўняць лік дзякуючы шайбе Боўбеля. Аднак Нёман аднавіў перавагу, закінуўшы дзве шайбы: спачатку вызначыўся Рэмезаў, а затым Кіслы, што і вызначыла выніковы вынік сустрэчы. Матч прайшоў з напружанай барацьбой, але ў выніку перамогу атрымала каманда Нёман.
⚠️ Увага! Кароткі зьмест згенэраваны штучным інтэлектам, таму магчымыя лягічныя і моўныя памылкі. Вы можаце прагледзець замест гэтага арыгінальнае апісаньне відэа
Катэгорыя: Спорт